Dewulf

Dewulf – oferta

Firma Dewulf jest światowym producentem maszyn rolniczych służących do uprawy ziemniaków i warzyw korzeniowych. Ta istniejąca już od 70 lat rodzinna marka od samego początku wyznacza trendy w branży. A wszystko to dzięki innowacyjnym projektom i ciągłemu dążeniu do rozwoju. Maszyny służące do uprawy gleby pozwalają na uzyskanie jej odpowiedniej struktury w każdych warunkach, sadzarki do ziemniaków działają szybko i precyzyjnie, z kolei kombajny stanowią najlepsze wsparcie w zbiorach. Niezawodne w codziennej pracy są również maszyny do przechowywania, sortowania, transportu warzyw i ziemniaków.

Cechy charakterystyczne marki to odpowiadanie na potrzeby użytkowników oraz indywidualne podejście do klienta. Ponadto maszyny i części Dewulf cenione są przez klientów za niezawodne, szybkie działanie, a także łatwość obsługi. Jednymi z najbardziej cenionych maszyn są kombajn do ziemniaków Dewulf oraz strukturalne sadzarki Miedema.

Oferta maszyn i części Dewulf obejmuje:


  • frezy do przygotowania gleby,
  • sadzarki Miedema – taśmowe oraz kubeczkowe,
  • kombajny z taśmami przesiewającymi oraz unoszące za nać,
  • rozwiązania usprawniające składowanie oraz sortowanie.

Kombajn do ziemniaków Dewulf

Kombajny z przesiewaczami sitowymi od belgijskiego producenta Dewulf to wysokowydajne i łatwe w obsłudze maszyny, które służą do zbioru ziemniaków, a dzięki modułowej budowie doskonale nadają się również do zbioru przemysłowej marchwi, cebuli, buraka, rzepy, cykorii endywii i innych warzyw korzeniowych. Umożliwia to system szybkiej wymiany przystawek Quick Shift. Dzięki temu maszyny te są w pełni konfigurowalne, zapewniając zbiór dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Kombajn do ziemniaków Dewulf wyróżnia wysoka funkcjonalność, łatwość czyszczenia oraz wyjątkowo duża wydajność. W ofercie firmy znajduje się wiele modeli, różniących się między sobą specyfikacją i zakresem stosowania – samobieżne i ciągane, 2- lub 4-rzędowe, ze zbiornikiem. Kombajn do ziemniaków Dewulf łączy w sobie delikatne traktowanie plonu, łatwość użytkowania, wydajne przesiewanie oraz skuteczne czyszczenie przy zachowaniu dużej przepustowości. 


Szybki kontakt

Części: 690 399 145

Serwis: 607 249 710